This is alternative content.

Szkolenie

Zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej z dnia 13 lipca 2012 r. liczbę godzin zajęć teoretycznych i praktycznych w zakresie kat. B ustala instruktor, przy czym nie może być ona mniejsza niż:

  • 30 godzin lekcyjnych z przepisów ruchu drogowego

  • 30 godzin (zegarowych) jazd

Poznaj nowy standard prowadzenia kursu na prawo jazdy.  Nie chcę, żebyś "wkuwał" przepisy. Chcę byś poznał i zrozumiał ich istotę. Wtedy szybciej zrobisz postępy i zdasz bezproblemowo egzamin.

Dlatego w mojej szkole  stosuję multimedialne wykłady uzupełnione przejrzystym podręcznikiem. Treść podręcznika zbudowana jest wg dokładnie tego samego schematu co wykłady.

 Multimedialne wykłady to profesjonalnie przygotowana i uporządkowana treść uwzględniająca też regularne ćwiczenia. To nowy standard prowadzenia kursu na prawo jazdy w Warszawie.

 Jeżeli nie chcesz przychodzić na wykłady, to możesz w ogóle nie wychodzić z domu i skorzystać tylko z e-kursu. Masz do niego dostęp 24 h na dobę przez 60 dni (z możliwością przedłużenia bez dodatkowych opłat). Robisz to kiedy chcesz i gdzie chcesz. Gdybyś czegoś nie rozumiał, zawsze służę pomocą. Możesz zadzwonić lub napisać e-maila.


Samochody: 

Skoda Fabia III z klimatyzacją. Samochód (rok produkcji 2018) jest przystosowany i zatwierdzony przez WORD Warszawa do zdawania na nim egzaminu państwowego. Nie musisz obawiać się, że egzaminacyjny pojazd ma inne sprzęgło, hamulec itp. Na tym samochodzie uczyłeś się jeździć. Oswoiłeś się z obecnością kamerki. Znasz go. Na tym samym samochodzie zdajesz egzamin. ZA UDOSTĘPNIENIE SAMOCHODU NA EGZAMIN NIE POBIERAM DODATKOWYCH OPŁAT. 

 

Chcesz mieć prawo jazdy, a Warszawa Cię przeraża?
Zapraszamy na szkolenie do Qursanta.

Pozycjonowanie lokalne polityka prywatności