This is alternative content.

Dlaczego Qursant

Sytuacja na trasie, sytuacja na ulicy, skrzyżowaniu w każdej minucie, w każdej sekundzie jest inna. Jadą samochody, motocykle, tramwaje, rowerzyści, przebiegają przez jezdnię ludzie. Jedzie też Twój samochód. Jazda w takich warunkach nie jest prosta, ani łatwa. Wymaga od kierującego uważnej obserwacji, planowania oraz przewidywania potencjalnych i rzeczywistych zagrożeń.

Jak wszystko to, co dzieje się wokół Ciebie, objąć świadomością? Jak w tym wszystkim się odnaleźć: obserwować znaki, widzieć innych uczestników ruchu, zapanować nad własnym autem? Jak jechać, żeby dojechać do celu i nie zrobić sobie i innym krzywdy?

Tego właśnie uczę na kursie na prawo jazdy. Zaczynamy od poprawnej obsługi mechanizmów pojazdu, które mają wpływ na łagodne ruszanie, płynną jazdę oraz pełną kontrolę nad samochodem. Uczę  jak wyrabiać w sobie odpowiednie nawyki, aby bezpiecznie prowadzić pojazd na drodze i jeździć nie stwarzając zagrożenia w każdych warunkach drogowych.

Jazda trasami egzaminacyjnymi jest ważna, ale nie można na nich spędzić 30 godz. Mając prawo jazdy nie będziesz przecież jeździć tylko wokół WORD-u. W zależności od postępów w nauce, jeździmy w różne dzielnice Warszawy.

Z każdym kursantem rzetelnie wypełniam obowiązkowy wyjazd w trasę, nawet do 70 km poza Warszawę. W ten sposób pod moim okiem nabiera on doświadczenia w pokonywaniu długich dystansów (hamując z rzadka lub wcale), uczy się przenosić punkt koncentracji widzenia z bliskiego na odległy, doskonali efektywne planowanie manewrów na drodze i płynne pokonywanie zakrętów.

Poza tym w Qursancie nie ma ukrytych kosztów, a w czasie jazd nie załatwiam swoich prywatnych spraw.

W Qursancie nie jesteś anonimowy. Masz fachową opiekę przez cały czas trwania kursu i zawsze możesz liczyć na pomoc i dodatkowe wyjaśnienia nawet po zdanym egzaminie.

 

Jeśli po przejrzeniu mojej oferty, nie jesteś jeszcze zdecydowany, zapraszam Cię na darmowe zajęcia teoretyczne i jazdę próbną z innym kursantem jako OBSERWATOR. Nic nie tracisz, a sam przekonasz się, że zawiłości przepisów ruchu drogowego oraz jak bezpiecznie poruszać się samochodem w ruchu miejskim, przekazuję w sposób jasny, prosty i zrozumiały dla każdego. Możesz przyjść ze swoim(ą) znajomym(ą).

 

 

Warszawa to wyzwanie?
Nauka jazdy z Qursantem to przyjemność!

 

Pozycjonowanie lokalne polityka prywatności